Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі через дві машини в підземному паркінгу ледве не згоріла багатоповерхівка

В Одесі через дві машини в підземному паркінгу ледве не згоріла багатоповерхівка

В будинку не спрацювала сигналізація, і їдкий дим поширився по поверхах.

Понад півсотні людей евакуювали з одеської багатоповерхівки через займання двох автомобілів у підземному паркінгу. Їдкий дим різко поширився по вентиляційних каналах та ліфтових шахтах, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Жителі верхніх поверхів не могли спуститися через суцільну димову завісу, а пожежна автодрабина не спромоглася заїхати у двір через припарковані машини, тож рятувальники виводили людей по сходах у кисневих масках.

Працівники ДСНС зізнаються, що якби загорілося  вночі, без жертв ця ситуація навряд чи минулася б, адже протипожежна сигналізація у будинку не спрацювала, а в паркінгу гасити вогонь було нічим. "Не було ніякої сигналізації – хто відчув дим, той і вискочив. Хто не відчув – той лишився на поверху сидіти та чекати, поки їх звідти витягнуть пожежники", - розповів житель будинку Олексій Янушкевич. "Інспекція державно-пожежного нагляду зараз встановлює, яким чином продукти згорання, тобто їдкий чорний дим та висока температура, проникли із приміщення паркінгу, оскільки він має бути ізольованим, в ліфтові шахти і в коридори висотного житлового будинку", - розповів заступник начальника управління ДСНС в Одеській області Орест Фок.

Відео Понад півсотні людей евакуювали з одеської багатоповерхівки через пожежу у підземному паркінгу

Їдкий дим різко розповсюдився по вентиляційних каналах та ліфтових шахтах. Жителі верхніх поверхів не могли спуститися через суцільну димову завісу. Пожежна автодрабина заїхати у двір не змогла через припарковані машини. Тож рятувальники виводили людей по сходах у кисневих масках.

Понад півсотні людей евакуювали з одеської багатоповерхівки через пожежу у підземному паркінгу

Залиште свій коментар

Вибір редакції