10-річний син Алли Мазур відкрив канал на youtube та став відеоблогером

10-річний син Алли Мазур відкрив канал на youtube та став відеоблогером

Артем відвідує спеціальні курси та консультується з мамою.

Син ведучої ТСН.Тиждень Алли Мазур неабияк захопився відеоблогерством. Про це сама телеведуча розповіла “Світському життю” під час вручення премії “Телетріумф”.

10-річний Артем має власний канал на youtube, при цьому маминим службовим становищем не користується - навчається всьому поза каналом 1+1.

“Він розуміє, що на каналі всі дуже зайняті, тому на каналі - ні. Але він пішов на курси відеоблогерів. Все серйозно, все системно. Мама намагається підказувати, але не всі мої підказки йому підходять. Тому що я йому пропоную, наприклад, робити огляди книжок дитячих чи англомовних мультиків. Найпопулярніше відео на його каналі на зараз - ми робили на каналі 1+1, у студії ТСН екскурсію для його однокласників, і Артем там працював репортером, а однокласник його знімав. Артем показував всі таємні приміщення”, - розповіла телеведуча.

Відео Алла Мазур розповіла про сина-відеоблогера

У родині Алли Мазур підростає ще одна зірка – 10-річний син телеведучої вчиться на курсах відеоблогерів і вже збирає рекорди переглядів. 

Алла Мазур розповіла про сина-відеоблогера

Алла Мазур поки не впевнена, що це захоплення перетвориться у майбутньому на професію для Артема, проте схвалює вибір сина.

“Я в цьому його захопленню всіляко сприяю і готова його консультувати стільки, скільки йому треба”, - запевнила зіркова матуся.

Нагадаємо, цього року на “Телетриумфі” група “1+1 Media” зібрала рекордну кількість нагород, а Алла Мазур отримала вже восьму статуетку.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів