Британія закликала переглянути повернення Росії в ПАРЄ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Росію звинувачують в порушені прав людини.

Британська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи закликала переглянути повернення до організації Росії через масові затриманння демонстрантів на акціях протесту в Москві.

Про це повідомляє "Голос Америки".

У заяві британців, зокрема, зазначається, що Росія не має наміру виконувати свої зобов'язання і підкорятися стандартам асамблеї. Велика Британія також звинуватила російську владу в порушенні Конвенції про права людини. Британська делегація висловила надію, що ПАРЄ розгляне рішення про повернення Росії до роботи в організації на сесії у вересні.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи вночі проти 25 червня підтримала резолюцію, яка змінює санкційний механізм. У цьому ж документі запрошують Росію повернутися до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу. 118 делегатів проголосували за, 62 - проти, ще 10 утрималися. Перед цим ПАРЄ відхилила понад 200 поправок, які підготувала українська делегація задля блокування повернення російської делегації до цієї організації.

У ПАРЄ проголосували за зняття обмежень щодо делегації РФ, які були запроваджені у квітні 2014 року. Рішення про повернення до ПАРЄ дозволить Росії провести до асамблеї щонайменше чотирьох санкційних депутатів. Вони зможуть обійти обмеження, запроваджені проти них в ЄС через агресію Росії на сході України.

ВідеоГолова британської делегації в ПАРЄ приєднався до демаршу через повернення Росії до асамблеї

Тепер проти Росії виступають дев’ять країн. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова української делегації в організації Володимир Ар'єв. Росію позбавили права голосу у 2014 році через анексію Криму. Наприкінці червня делегати ПАРЄ повернули її в організацію без обмежень і санкцій.

Голова британської делегації в ПАРЄ приєднався до демаршу через повернення Росії до асамблеї

Залиште свій коментар

Вибір редакції