Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Санкції скасовано - Росія повертається до ПАРЄ. Для подальшої боротьби Україна приготувала "фішечки"

Україна була проти повернення РФ до ПАРЄ.

Парламентська асамблея Ради Європи підтримала резолюцію, яка змінює санкційний механізм. У цьому ж документі запрошують Росію повернутися до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу.

"118 за, 62 проти. ПАРЄ у стані зомбі о першій ночі відкрила двері агресору. Завтра битва триватиме далі. За санкції, які залишилися серед можливих. Ганьба", - написав у Facebook глава української делегації у ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар'єв.

118 за, 62 проти. ПАРЄ у стані зомбі в першій ночі відкрила двері агресору. Завтра битва триватиме далі. За санкції, які залишилися серед можливих. Ганьба.

Опубліковано Volodymyr Ariev Понеділок, 24 червня 2019 р.

"За повернення російської делегації 118. Україна, британці, грузини, країни Балтії, поляки були проти. Нас - меншість. Ми не зрадили принципи РЄ, на відміну від тих, хто продав принципи заради грошей, внеску Росії", - зазначила перша заступниця голови Верховної Ради, членкиня української делегації у ПАРЄ Ірина Геращенко.

За повернення російської делегації 118. Україна , британці , грузини, країни Балтії, поляки- були проти. Нас - меншість....

Опубліковано Iryna Gerashchenko Понеділок, 24 червня 2019 р.

Прогнозовано . Огидно.

Опубліковано Iryna Gerashchenko Понеділок, 24 червня 2019 р.

 

Водночас Геращенко зазначила, що Україна ще боротиметься.

"Але в нас, "старих облич" української делегації і британських лордів, наших грузинських і литовських друзів, ще є план. На завтра готуємо на засідання в ПАРЄ "фішечки". Ми боремося", - зазначила Геращенко.

Але в нас, «старих обличчь» української делегації і британських лордів, наших грузинських і литовських друзів ще є план. На завтра готуємо на засідання в ПАРЄ «фішечки». Ми боремося .

Опубліковано Iryna Gerashchenko Понеділок, 24 червня 2019 р.

Доклад Петры де Суттер проголосован. 118 за, 62 против, 10 воздержались. Мы делали все возможное и невозможное. Но врата...

Опубліковано Бориславом Березою Понеділок, 24 червня 2019 р.

Перед цим Парламентська Асамблея Ради Європи відхилила понад 200 поправок, які підготувала українська делегація задля блокування повернення російської делегації до цієї організації.

Зазанчимо, у ПАРЄ проголосували за зняття обмежень щодо делегації РФ, які були запроваджені у квітні 2014 року. Раніше повідомлялося, що в разі ухвалення закону без поправок, Росія збирається подати заявку на участь у літній сесії асамблеї. До цього документу позитивно ставиться більшість країн-учасниць ПАРЄ. Однак цей закон дозволить Росії провести до асамблеї щонайменше чотирьох санкційних депутатів. Вони зможуть обійти обмеження, запроваджені проти них в ЄС через агресію Росії на сході України.

ВідеоУ Страсбурзі відкрилася літня сесія ПАРЄ, на якій можуть повернути делегацію РФ

Більше того, російська делегація  може уникнути поновлення санкцій, запроваджених проти неї у відповідь на агресію проти України та окупацію Криму. До чого ближче європейські парламентарії: повернути Росію до зали асамблеї чи не толерувати хижацьку поведінку щодо України – у сюжеті.  

У Страсбурзі відкрилася літня сесія ПАРЄ, на якій можуть повернути делегацію РФ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції