Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донбасі знищили командира бригади бойовиків "Пятнашка"

Бойовик - родом з Північної Осетії.

На Донеччині, на "промці" було знищено командира "15 інтернаціональної бригади" бойовиків, яка відома як "Пятнашка" Олег Мамієв з позивним "Мамай".

Про це у Facebook повідомив "заступник командира розвідувально-штурмового батальйону спецназу армії "ДНР" і російський письменник Захар Прилепін.

Тільки що на Промке загинув командир легендарної "П'ятнашки" Олег Мамиев, позивний Мамай. АГС над головою. "Пятнашка" - з...

Опубліковано Zakhar Prilepin 17 травня 2018 р.

Нагадаємо, що Олег Мамієв змінив бойовика Ахра Авізба з позивним "Абхаз", який раніше очолював банду "Пятнашка" і якого бойовики підозрювали у вбивстві Арсена Павлова "Мотороли".

Фотогалерея Захарченко с портретом Моторолы и Плотницкий на Уазике. Как в ОРДЛО праздновали 9 мая (18 фото)

Згідно з повідомленням, Олег Мамієв - радом з Північної Осетії, але прощання і похорон відбудуться в "ДНР".

ВідеоЗагадкова смерть: через що насправді вбили "Моторолу"

Нагадаємо, "Моторолу" вбили ввечері 16 жовтня 2017 року. За попередньою інформацією, його підірвали в ліфті будинку, в якому він проживав. В угрупованні "ДНР" у вбивстві Павлова спочатку звинуватили "українську диверсійно-розвідувальну групу".

"Моторола" був одним із найжорстокіших бойовиків "ДНР". Зокрема, він розстріляв полоненого українського військового Ігоря Брановицкого. Сам "Моторола" зізнався у вбивстві 15 полонених військовослужбовців Збройних сил України. В Україні він був оголошений в розшук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції