Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цього року в Україні надрукують втричі більше шкільних підручників - Гриневич

Міністр запевняє, що першачки будуть забезпечені посібниками.

Через освітню реформу до першого вересня мають надрукувати втричі більше підручників, ніж зазвичай.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1 заявила міністр освіти та науки України Лілія Гриневич.

"Цього року ми маємо величезний виклик з підручниками. Якщо щороку ми друкували від 7 до 9 мільйонів примірників підручників, то цього року ми друкуємо підручники для трьох лінійок класів. І вперше будемо друкувати майже в три рази більше", - сказала вона.

Гриневич зазначила, що в Україні немає достатніх поліграфічних потужностей, щоб так швидко усі ці підручники надрукувати, але вона запевняє, що підручники для першокласників будуть друкуватися у першу чергу і на новий навчальний рік вони будуть забезпечені посібниками.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки України презентувало нові підручники для першого класу та оприлюднило їхні макети. Усі підручники, що друкуватимуться для 1-го класу, написані вже на базі нового Державного стандарту і враховують компетентнісний підхід. Цього року на конкурс з відбору україномовних букварів подалося 19 проектів, з яких 18 пройшли експертну оцінку і вже запропоновані на вибір школам. 

ВідеоЦього року доведеться друкувати втричі більше підручників – Гриневич

Через освітню реформу до першого вересня мають надрукувати втричі більше підручників, ніж зазвичай. І Міністр освіти та науки Лілія Гриневич не впевнена, що вказаний обсяг буде готовий в строк. Проте, запевняє, що першачків посібниками забезпечать.

Цього року доведеться друкувати втричі більше підручників – Гриневич

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції