МОН хоче випускати електронні підручники з мультимедійними додатками

З року в рік держава змушена витрачати на підручники дедалі більше коштів.

МОН готове підтримувати проекти, що займаються створенням якісних електронних підручників з інтерактивними завданнями та мультимедійними додатками.

Про це заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, передає прес-служба МОН.

"Ми вже рухаємся у напрямку переходу на електронні підручники. Відтепер видавництва обов'язково надаватимуть МОН електронну версію підручника, але цього недостатньо – маємо працювати над мультимедійними додатками, що є в таких підручниках у більшості цивілізованих країн світу. Є навіть держави, що не закуповують паперові підручники – виключно електроні", – розповіла Лілія Гриневич.

ВідеоМіністр освіти Лілія Гриневич розповіла про "Нову українську школу"

Розробники, що наразі сконцентровані на створенні платформи для інтерактивних підручників, наголошують, що така форма навчальних матеріалів значно дешевша за паперову.

Також вони звертають увагу, що з року в рік держава змушена витрачати на підручники дедалі більше коштів.

"Кошти річ важлива, але другорядна. Важливіше, що такий формат може бути цікавим для сучасних дітей, заохотити їх до навчання, а також стати фактором, у зв'язку з яким шкільний портфель стане легшим. Мені здається, що ваша платформа – гарна регіональна практика, яка заслуговує на поширення в усій Україні", – додала Міністр.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки буде вводити зовнішнє незалежне тестування в початковій і середній школі. Доступ до старшої школі буде здійснюватися на підставі результатів незалежного іспиту, і для вступу в престижні школи буде проходити конкурс. 

ВідеоМіністр освіти і науки Лілія Гриневич розповіла про нововведення в репетиторстві

Залиште свій коментар