Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацрада раптово передумала розглядати скандальний ефір на "Інтері"

Питання відкладене "на потім".

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення не квапиться з вироком для телеканалу "Інтер" за показ скандального концерту 9 травня. Тоді антиукраїнські висловлювання ведучих заходу викликали шквал протестів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Від ранку членів Нацради біля роботи зустрічали мітингарі, котрі вимагали покарати телеканал, ведучі якого прирівняли українських героїв до фашистів. Попри хвилю обурення, Нацрада розпочала засідання не з цього питання, а взялася карати канали за безвинні радянські фільми на кшталт "Любов та голуби" або ж "Службовий роман". У переліку "Інтер" та "ВІА медіа" було до десятка заборонених фільмів в ефірі, тільки одна стрічка в ефірі 1+1 ("Службовий роман"), але попри кількісну різницю, деякі члени Нацради запропонували розглядати питання пакетом – мовляв порушення однакові, кара має бути одною на всіх. Із чим погодилися не всі. "Якщо ви кажете, що в законі прописано, що це одна історія, то той же самий "Службовий роман" показали і "плюси", і СТБ. "Плюсам" призначена перевірка, СТБ – ні. Мені щось це не зрозуміло", - заявив Олег Черниш.

ВідеоНацрада перенесла розгляд питання щодо антиукраїнського концерту 9 травня на "Інтері"

Нагадаємо, тоді антиукраїнські висловлювання ведучих заходу викликали шквал протестів. Сьогодні мітингарі прийшли вже під Нацраду, єдиний орган, який може карати за недотримання законодавства. Однак, замість своїх прямих обов'язків, Нацрада починає дедалі частіше ухвалювати рішення, які схожі на тиск незручних владі ЗМІ.

Нацрада перенесла розгляд питання щодо антиукраїнського концерту 9 травня на "Інтері"

"1+1" зміг добитися переносу питання для окремого розгляду, тим паче, що йдеться про випадковість, адже інформація про заборону "Службового роману" для показу надійшла на телеканал у пізній не робочий час і фактично перед виходом картини в ефір. Але четверо членів Нацради з п’яти після перерви неочікувано проголосували за перенесення питання "Інтера" також, причому відтермінувати розгляд запропонував не сам телеканал, а член Нацради Сергій Костинський.

Тож на наступному засіданні деякі члени Нацради знову спробують зрівняти дрібне непорозуміння одних і систематичні порушення інших. А до скандального концерту 9 травня Нацрада взагалі не дійшла – повернутися до цього питання обіцяють колись згодом.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції