Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацрада призначила позапланову перевірку "Інтера" через концерт до 9 Травня

Нацрада призначила позапланову перевірку "Інтера" через концерт до 9 Травня

На телеканалі обізвали "фашистами" українських діячів, на честь яких перейменовують вулиці.

Сьогодні, 11 травня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу "Інтер" після концерту "Перемога. Одна на всіх".

Департамент захисту національної державності Служби безпеки України, кілька громадян України та Київська міська організація "Української Галицької партії" звернулися до Нацради зі скаргами на канал.

Вдячні глядачі "Інтера"

Більшість інтернет-користувачів обурив фрагмент концерту до 9 травня на телеканалі "Інтер". Ми ж знайшли тих, кому він дійсно сподобався. Всі подробиці тут: https://tsn.ua/ukrayina/inter-potrapiv-u-skandal-cherez-9-travnya-pro-genetichnu-pam-yat-ta-fashistiv-1151553.html

Posted by ТСН on Tuesday, May 8, 2018

У СБУ вважають, що у висловлюваннях ведучих концерту Андрія Доманського та Анастасії Даугулє містилися ознаки пропаганди, яка створює викривлене уявлення про окремі аспекти історичного розвитку України та дискредитації сучасних процесів у державі, пов’язаних з декомунізацією та становленням національної ідентичності. Інші невдоволені концертом зауважують, що згаданий контент розпалює ворожнечу та закликає до підриву цілісності держави.

Голова Нацради Юрій Артеменко заявив, що моніторинг зафіксував ознаки порушення закону. Держорган призначив позапланову виїзну перевірку, під час якої буде встановлено, які саме норми законодавства порушено.

Нагадаємо, фрагмент концерту до Дня перемоги 9 Травня телеканалу "Інтер" викликав критику через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні "іменами фашистських злочинців".

Представники Нацкорпусу 9 травня провели акцію біля будівлі телеканалу "Інтер". Вони вимагали, щоб з вечірнього концерту були вилучені пропагандистські заяви.

Відео Скандальний ефір "Інтера". Біля будівлі Льовочкіна побилися активісти з поліцейськими

Завітали активісти туди через концерт, присвячений 9 травня. Напередодні пікетували саму будівлю телеканалу з вимогою вирізати фрагменти зі скандальними висловлюваннями ведучих про українських героїв, але концерт вийшов в ефір у повному обсязі.

Скандальний ефір "Інтера". Біля будівлі Льовочкіна побилися активісти з поліцейськими

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції