Захарченко вимагає "віджимати" у людей вирощений врожай

Дата публікації
Перегляди
5977
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Захарченко вимагає "віджимати" у людей вирощений врожай

Фото: Getty Images

"Самовільне" використання врожаю місцевих мешканців зобов’яжуть відшкодувати.

Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко наказав вилучати у населення весь вирощений урожай сільгоспрослин, овочів, фруктів, винограду тощо.

Відповідний "наказ" від 3 листопада був оприлюднений на сайті "республіки".

"Урожай сільськогосподарських рослин і плодів чагарників, виноградників і дерев, вирощений на самовільно використаних земельних ділянках державної та муніципальної форм власності, є власністю "Донецької Народної Республіки", - йдеться у тексті.

Як зазначається, "юридичним і фізичним особам - підприємцям та фізичним особам забороняється розпоряджатися врожаєм, отриманим в результаті самовільного використання земельних ділянок".

"Міністерству доходів і зборів ДНР" надається право "безперешкодного доступу до місць зберігання (вирощування) врожаю", а також на вилучення врожаю", - наголошується в "наказі".

Водночас за "самовільне" розпорядження самостійно вирощеним урожаєм місцеві мешканці будуть зобов'язані відшкодувати його вартість.

"Такі кошти вважаються коштами, отриманими від реалізації безхазяйного, конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність "ДНР" і повинні надходити до республіканського або місцевого бюджету", - вказується у "документі".

Окрім цього "міністерство агропромисловості" повинне звітувати про "незаконне використання земельних ділянок, їхню розробку і вирощений врожай сільськогосподарських рослин і плодів чагарників, виноградників і дерев на таких земельних ділянках".

Нагадаємо, раніше ватажок луганських терористів Ігор Плотницький повідомив, що збирається в 2018 році почати видобуток золота. Терорист наголосив, що "воно (золото) і не буде надприбутковим, але прибуток там все одно буде".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5977
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація