Зеленський прокоментував загрозу окупації Куп'янська

Зеленський прокоментував загрозу окупації Куп'янська

Володимир Зеленський

Глава держави визнав, що є військові затримки, водночас наголосивши на своєчасних поставках.

Президент України Володимир Зеленський впевнений, що не варто боятися повторній окупації Куп'янська, бо оборонна лінія захисту у Харківській області "дуже непогана".

Про це Зеленський сказав у Києві на спільній пресконференції з президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн та прем'єр-міністрами Бельгії Александером де Кроо, Італії Джорджією Мелоні і Канади Джастіном Трюдо, передає Уніан. 

Бельгійський журналіст від імені міського голови Куп'янська запитав у Зеленського, чи погоджується він із думкою мера, що Захід має перестати обіцяти, а терміново надавати зброю зараз, бо "потім буде занадто пізно". Глава держави визнав, що є військові затримки, але та "оборонна підтримка, яка нам надається - важливо, аби вона приходила вчасно". 

"Але я хочу вам сказати і нагадати мерові, що реальна оборонна лінія в Харківському регіоні дуже-дуже непогана. Завдяки нашим людям, але й завдяки оборонній підтримці наших партнерів. І про це треба не забувати. Авжеж, кожен день забирає людей, і тому знервованість і такий настрій меседжів мера зрозумілі. Але ми повинні бути і вдячними за те, що ми не на одинці проти такого ворога. І треба про це також не забувати", - наголосив Зеленський.

Нагадаємо, РФ продовжує спроби наступу на Лимано-Куп’янському напрямку.

Читайте провідні новини сьогодні:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація