Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
BMW поселить в автомобілях бренду персонального асистента

У нових моделях компанії з'явиться інтелектуальна система голосового управління і надання інформації.

У компанії BMW Group розробили інноваційну технологію асистента для інформаційно-розважальної системи. Інтелектуальна розробка носить назву BMW Intelligent Personal Assistant і буде встановлюватися на моделі бренду з березня наступного року. Про це повідомляє видання Forbes.

Технологія BMW Intelligent Personal Assistant являє собою штучний інтелект, який розпізнає 23 мови світу, реагує на жести і взаємодіє з усіма системами автомобіля. Він зможе сприймати голосові компанії, причому не тільки прямі, але і непрямі, кшталт: "мені холодно" або "їдемо додому". При цьому смарт-помічник регулює кліматичну систему автомобіля або навігацію.

Система зможе повідомляти водієві про проблеми і стан тих чи інших вузлів автомобіля, а водій зможе передавати команди не тільки безпосередньо перебуваючи в салоні, але і через смартфон або "розумний будинок". "Технологія AI" також зможе дати поради по економії палива або подумати заздалегідь і попередити водіїв по мірі необхідності про важливість підкачки шин або про зустріч. Персональному помічнику можна дати індивідуальне ім'я.

BMW Intelligent Personal Assistant не буде прив'язаний до конкретного автомобіля, а до хмари. Таким чином, як тільки будь-який BMW, оснащений технологією ІІ, підтвердить вашу особу, він запровадить вашого особистого помічника. Наприклад, оренда і спільне використання автомобілів стануть трохи більше схожими на отримання нового стільникового телефону.

У березні наступного року BMW запустить свій особистий інтелектуальний помічник у США, Німеччині, Великобританії, Італії, Франції, Іспанії, Швейцарії, Австрії, Бразилії, Японії, а Китай додасться до списку в травні 2019 року. Новим моделям BMW з системою iDrive 7.0 буде запропонован помічник AI у складі пакету технічної підтримки Live Cockpit Professional. BMW поки не говорить, скільки додатково асистент буде коштувати.

Нагадаємо, що Mercedes-Benz представив своє бачення фургона майбутнього. Прототип може змінювати модулі кузова з вантажного на пасажирський і має в оснащені штучний інтелект.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції