Електрокар Tesla потрапив до Книги рекордів Гіннеса

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власник авто проїхав на ньому один мільйон кілометрів.

До Книги рекордів Гіннеса потрапила Tesla Model S, яка перша серед електрокарів проїхала 1 млн км.

Про це повідомляється у ролику на YouTube-каналі T&T Emobility.

У повідомленні наголошується, що електрокар був придбаний ще 2014 року. Перші 290 тисяч кілометрів Tesla проїхала на своїй рідній батареї, після чого наступні 250 тисяч км власник використовував орендований акумулятор.

Далі офіційний дилер замінив автомобілісту блоки живлення на нові. Саме на цих акумуляторах власник авто проїхав ще півмільйона кілометрів.

Відомо, що акумулятори зберегли свою початкову ємність на рівні 86%. Тобто запас ходу після такої тривалої експлуатації впав всього на 14%.

Також електромобіль використовує вже 4 електродвигун, остання заміна якого була на 320 тисяч км. Часті заміни моторів були пов'язані з конструктивними недоліками першої серії електродвигунів Tesla.

Також відомо, що за час експлуатації в електрокара повністю "перебрали" передній міст, змінювалися комплектувальні для охолодження акумулятора, був встановлений новий сенсорний екран з комп'ютером, виправлені ручки дверей і замінений задній амортизатор.

Багато ремонтних робіт, зокрема трансмісії, були проведені по гарантії, тому вартість ремонту після одного мільйона кілометрів складає всього 13 тисяч євро.

Рекорд було офіційно зареєстровано у місті Хорнберге, Німеччина.

Власник електрокара вже націлений на наступні рекорди на своєму авто. Він планує подолати один мільйон миль (1,6 млн км) і два мільйони кілометрів.

Нагадаємо, що британець встановив новий світовий рекорд швидкості на тракторі. Мотогонщик розігнав транспорт до 217,5 км/год.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції