Tesla запатентувала двірники-лазери для електрокарів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спеціальні промені можуть очищати скло і оптику камер авто від забруднень.

Компанія Tesla запатентувала технологію лазерних склоочисників, які у перспективі можуть частково замінити звичайні двірники.

Про це повідомляє Electrek з посиланням на документи патентного бюро США.

Судячи з інформації, Tesla зареєструвала свій новий винахід під назвою "Імпульсне лазерне очищення від бруду", яке повинно очищати, як скло електрокарів, так і камери автопілота.

За словами автора винаходу, промінь повинен сканувати поверхню скла і залежно від його забруднення впливати на поверхню з різною інтенсивністю. При цьому повідомляється, що лазер повинен проникати у поверхню, на яку він спрямований, "з каліброваною швидкістю, яка обмежує проникнення променя на глибину, яка менше товщини скляного виробу".

Tesla пояснює, що система може бути корисна для автоматичного видалення сміття, яке заважає огляду камер автопілота навколо автомобіля. Разом з тим, американська марка поки що не зможе повністю відмовитися від двірників, бо промені не зможуть впоратись з дощем або снігом.

Не виключено, що в автомобільній промисловості технологія так і залишиться лише на папері.

Крім того, Tesla планує використовувати систему з лазерами для автоматичного видалення сміття з сонячних батарей на дахах.

Лазери тесла_1
electrek

Раніше Маск пояснив, чому розбилося броньоване скло пікапа Tesla. Інцидент, ймовірно, стався через попередній удар кувалдою по кузову Cybertruck.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції