Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Opel в Україні переходить під управління PSA Group

Нове життя для бренду Opel в Україні розпочнеться під керівництвом представництва французького концерну.

Перехід німецького бренду від американського концерну GM до французького PSA відбувся в 2017 році, але співпрацю ми спостерігали ще до цього. Активна взаємодія виробників позначилась на розвитку Opel в Європі і подарувала нам нові кросовери Grandland X і Crossland X. І після багатьох років затишшя продажів в Україні, просуванням Opel займеться представництво концерну ТОВ "Пежо Сітроен Україна".

Наша країна стане першим ринком у Східній Європі, де Opel перейде під крило PSA. Розвиток бренду буде проходити відповідно до стратегічного плану "PACE!", який враховує відновлення основи бренду і поліпшення конкурентоспроможності та розвитку компанії.

"У автомобільного ринку України зберігається високий потенціал для подальшого зростання, що робить його хорошим майданчиком для нового етапу розвитку бренду Opel. Завдяки новим конкурентоспроможним продуктам, пропозиціям в сфері післяпродажного обслуговування і грамотно побудуваній дилерській мережі ми маємо намір не тільки зберегти наявних клієнтів бренду, але і завоювати нових", - зазначив генеральний директор ТОВ "Пежо Сітроен Україна" Віктор Кордилевський.

У планах представництва залучати нових партнерів та розширювати географію дилерської мережі. Український покупець зможе отримати вигідні пропозиції придбання автомобілів і мати високий рівень післяпродажного обслуговування у відповідно до стандартів європейської компанії.

Нагадаємо, що компанія "Пежо Сітроен Україна" планує скласти конкуренцію "евробляхам" в Україні і пропонувати ринку якісні і доступні автомобілі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції