Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Polestar готує до тестів перші гібридні прототипи

Компанія запустила експериментальну збірку пердсерійних прототипів.

На заводі в Гетерборзі запустили ручну зборку перших гібридних спортивних купе марки Polestar, що входить до складу Volvo Cars. Першими з конвеєра зійдуть випробувальні примірники Polestar 1. Про це повідомляє AutoCar.

Планується, що всього для випробувань зберуть 34 автомобіля. Найближчим часом вони відправляться на краш-тести, дорожні тести і піддатися випробуванням різних температурних режимів.

Polestar
AutoCar

Виробник повідомляє, що їм довелося додати обладнання та удосконалити технічний процес для складання частин кузова Polestar 1 з вуглецевого волокна. Пізніше серійне виробництво гібридів переїде на звод в Ченду.

Зазначимо, що дебют прототипу Polestar 1 відбувся на фестивалі Goodwood Festival Speed на початку цього року. Планується, що на ринок гібридне спорткупе потрапить до 2019 року і буде коштувати близько 155 тисяч євро.

Polestar
AutoCar

Нагадаємо, що BMW планує відмовитися від виробництва гібридної версії електрокара BMW i3. Після появи оновленої версії зі збільшеним запасом ходу відпаде потреба в бензиновому двигуні, який додає електромобілю 250 км ходу.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції