BMW i3 втратить версію Rex з бензиновим моторчиком

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У компанії відзначили, що планують відмовитися від виробництва гібридної версії після появи в продажі оновленого електрокара.

Після дебюту на Паризькому автосалоні нового BMW i3 зі збільшеним запасом ходу, виробник зніме з виробництва модифікацію, яка оснащується 0,65-літровим бензиновим моторчиком. Про це повідомляє AutoCar за інформацією виробника.

"Range Extender i3 припинить виробництво, і ми будемо продавати тільки чисту електричну версію в майбутньому. Із зростанням чистого діапазону разом із збільшенням доступності швидких зарядних пристроїв ми вважаємо, що споживчий попит задовольниться чисто електричною моделлю", - пишеться в повідомленні BMW.

Відзначимо, що в новій версії електрокар BMW i3 оснащується посиленою батареєю потужністю 42,2 квт/год, яка вдвічі перевершує первісну потужність, а запас ходу електромобіля збільшиться до 359 км по циклу NEDC, 310 по WLTP і 260 км в змішаному циклі. Врахуэмо, що перше покоління, яке випускалося в 2013 році оснащувалося батареєю ємністю 22,6 кВт/год і має запас ходу в 130-160 км. У другому поколінні 2016 року потужність збільшилася до 33 кВт/год і дистанція до 200-255 км.

Оновлений BMW i3 зайде на конвеєр в листопаді цього року і надійде в продаж вже на початку 2019 року.

Нагадаємо, що в BMW обіцяють в першу чергу випустити на ринок електричний Mini потім в продажу з'явиться повністю електричний BMW X3, а далі настане черга серійної версії BMW i4.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції