Уряд Канади звинуватив Росію у спробі підірвати світовий порядок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кібератаки є лише частиною "неприйнятної" поведінки РФ.

Уряд Канади приєднався до звинувачення Росії у масштабних кібератаках і вважає, що РФ нехтує міжнародним правом.

Про це йдеться у заяві МЗС Канади.

"Сьогодні Канада приєднується до союзників у ідентифікації та розкритті низки ворожих кібероперацій російських військових", - відзначається в заяві.

Там наголосили, що такі дії є частиною більш широкої моделі поведінки російського уряду, яка лежить за межами прийнятного, демонструє неуважність до міжнародного права і «підриває заснований на правилах міжнародний порядок", - йдеться в документі.

Так, Канада із впевненістю покладає відповідальність на ГРУ за спробу хакерської атаки на ОЗХЗ.

Крім того, в МЗС відзначили, що деякі з кібератак російської розвідки чинились і проти Канади. Там нагадали, про викрадення 2016 року бази даних Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА), штаб-квартира якого розташована в Канаді.

ВідеоУ британському уряді звинуватили російських розвідників у гучних кібератаках в різних країнах

За світовими кібератаками стоїть російське ГРУ. У британському уряді прямо звинуватили російських розвідників у гучних кібератаках в різних країнах. У британському урядовому центрі національної комп’ютерної безпеки вважають, що ГРУ стоїть, зокрема, за хакерським нападом на комітет демократичної партії США, кібератакою на київське метро та одеський аеропорт. 

У британському уряді звинуватили російських розвідників у гучних кібератаках в різних країнах

Раніше представники Нідерландів та Великої Британії повідомили про розкриття масштабної кібероперації офіцерів ГРУ Росії проти Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), яку ті намагались здійснити у квітні 2018 року.

Зокрема, правоохоронні органи Нідерландів вислали з країни чотирьох громадян РФ, причетних до підготовки кібератаки на штаб-квартиру ОЗХЗ у Гаазі. Усі четверо мали дипломатичні паспорти, їх супроводжував дипломат. Серед росіян було троє кіберофіцерів. До штаб-квартири ОЗХЗ вони прибули на автомобілі із безліччю пристроїв для можливого зламу мережі.

Це відбулося в той час, коли ОЗХЗ займалась вивченням отрути, яку було виявлено у Солсбері після отруєння екс-шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля, а також дослідженням хімічної атаки у сирійському місті Думі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції