Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховна Рада провалила голосування за зняття недоторканості з "опоблоківця" Дунаєва

Пропозицію Генпрокуратури підтримали 125 депутатів.

Під час засідання Верховної Ради України 4 жовтня депутати не ухвалили клопотання Генпрокуратури про зняття недоторканості з нардепа від "Опозиційного блоку" Сергія Дунаєва. 

Рішення про скасування імунітету підтримали лише 125 депутатів. Правоохоронці не зможуть притягнути нардепа до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів від "Опоблоку" Олександра Вілкула, Дмитра Колєснікова та Сергія Дунаєва. 

Сергія Дунаєва хочуть притягнути до відповідальності за неправдиві дані у декларації про доходи. 

Його однопартійця Дмитра Колєснікова підозрюють у зловживанні службовим становищем на посаді керівника Агентства держмайна України, зокрема, стало можливим відчуження виробничого та лабораторно-побутового корпусу державного підприємства "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади" у Дніпрі загальною площею майже 7 тис. кв.м. 

Вілкула підозрюють у незаконному збагаченні та несплаті майже 20 млн грн податків. Раніше Фіскальна служба у Дніпропетровській області проводила перевірку скандального нардепа стосовно достовірності, повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб та військового збору.

ВідеоГПУ проти "Опоблоку". Луценко хоче притягнути до відповідальності трьох нардепів

Друга спроба. Генпрокурор Луценко вдруге звернувся до Верховної Ради з проханням дозволити притягнути до кримінальної відповідальності трьох депутатів "Опоблоку". Сергія Дунаєва підозрюють у тому, що він збрехав у декларації та приховав статки. Олександра Вілкула та Дмитра Колеснікова - у корупційних оборудках з державним майном. Домогтись зняття депутатського імунітету з цієї трійці генпрокурор вже намагався у травні. 

ГПУ проти "Опоблоку". Луценко хоче притягнути до відповідальності трьох нардепів

Залиште свій коментар

Вибір редакції