Савченко Андрій потребує негайної допомоги

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рак крові більше року не дає хлопчику мати звичайне дитинство.

Батьки забили на сполох, коли помітили, що у 8-річного Андрія зник апетит і він став менш активним, батьки звернулись до лікаря, де хлопчику діагностували ангіну і почали лікування.

«Були скачки температури, ввечері могла на декілька годин підіймалась до 37,8 а потім спадала знову до 36,6 без вагомих  причин, горло сина не турбувало, та ми все лікували ангіну. Потім по тілу почали з'являтися маленькі синячки розміром з 10 копійок і з кожним днем їх ставало рясніше і рясніше. І ми знову звернулись до лікарні, де зробили аналіз крові і з’ясували, що у Андрія 246 лейкоцитів в крові при нормі 7-10», - доповнює розповідь тато хлопчика.

Ретельне обстежання показало не лише збільшення лімфатичних вузлів у районі шиї, а ще й набряки внутрішніх органів. Додаткові аналізи констатували у дитини рак крові – лімфобластний лейкоз Т-клітинного типу.

«Син проходив лікування з 9 лютого 2017 року до березня 2018. Далі вдома Андрій приймав підтримувальну хімію і все було добре. Та вже у вересні 2018 хвороба повернулась і в нього констактували надранній рецидив. Зараз він перебуває на стаціонарному лікуванні і пройшов перший блок хімії. «Охматдит» дав нам висновк, що нам потрібне лікування за кордоном, бо врятує його лише трансплантація кісткового мозку, вартість якої починається від 55 000 доларів. Цю суму моя сім’я не в силах назбирати, тому і звертаємось по допомогу», - каже батько хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4991 1610 7051

Савченко Юлія

Залиште свій коментар

Вибір редакції