Tesla назвала дату перших постачань Model Y

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перші електричні кросовери постачаються тільки в версії Performance.

Вже у березні 2020 року стартують перші постачання електричних кросоверів Tesla Model Y.

Про це повідомили в Twitter ряд автомобілістів, які зробили попередні замовлення на Model Y.

Судячи з публікацій, вони отримали на пошту повідомлення з лінком на офіційний сайт Tesla. Там їм пропонується вибрати точну дату для доставки Model Y. Найближчою датою, коли щасливі замовники зможуть отримати свій електрокар, є 15 березня.

Після вибору дати доставки замовникам пропонують чекати відповіді на пошту від системи. У новому листі мають прийти дані для входу до облікового запису Tesla.

Судячи з публікацій, найбільш ранні постачання торкнуться тільки версії Performance.

Нагадаємо, що Tesla збільшила запас ходу Model Y перед стартом продажів. Акумулятори електрокара дозволять проїхати без підзарядок 504 км

[media type="video" id="387071202"

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції