Tesla збільшила запас ходу Model Y перед стартом продажів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акумулятори електрокара дозволять проїхати без підзарядок 504 км.

Електрокари Tesla Model Y отримають запас ходу 504 км замість 450 км, як повідомлялося у перших тестах EPA.

Про це свідчить звіт американського агентства EPA.

Варто зазначити, що ця служба завжди дає більш скромну оцінку того, як далеко електрокар може проїхати без підзарядок, ніж європейська WLTP. Різниця становить приблизно 1,12%.

Тобто після тестів WLTP варто очікувати заявлений запас ходу у 560-570 км. Це значно більше, ніж оцінка у 505 км, яку Tesla отримувала на Model Y досі.

Раніше з'явилися відомості про перші постачання кросоверів Tesla Model Y. Перші покупці можуть отримати електрокари в найближчі тижні.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції