У BMW плекають мрії про випуск суперкара

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У компанії хочуть відродити легендарний спорткар BMW M1.

Кожен поважаючий себе виробник зберігає в кулуарах дизайнерських відділів креслення суперкара. Або це прототипи, або майбутні проекти, які ніяк не знайдуть втілення у життя. Баварська компанія теж має таку легенду у вигляді наступника спорткара BMW M1. І нещодавно видання Carscoops повідомило про те, що глава підрозділу BMW Group Клаус Фролих планує випуск нового покоління єдиного суперкара в історії бренду.

Про це високопоставлений представник компанії повідомив на Паризькому автосалоні. Він зазначив, що майбутній наступник отримає в свою основу шасі з вуглецевого волокна від гібридного спорткара i8.

BMW M1
carscoops.com

"У мене є чудове шасі з вуглецевого волокна для спортивного автомобіля. В даний час воно використовується в i8. Цей автомобіль був запущений в 2014 році, тому я хотів би випустити щось подібне, з набагато більшою продуктивністю, електричною і звичайною. Можливо, це буде 600 кінських сил або в цьому діапазоні. Крім того, у нього не буде ваги в дві тонни", - сказав Фролих.

Однак, у найближчому десятилітті очікувати спорткар не доводиться. Скоріше за все, в першу чергу випустять друге покоління гібрида BMW i8. Глава компанії відзначив, що платформа настільки хороша і легка, що не можна цим не скористатися. Але є ймовірність, що він не зможе переконати правління у прибутковості такого проекту.

BMW M1
carscoops.com

Нагадаємо, що Volkswagen планує випустити електрокар на основі концепту ID, але в трьох діапазонах запасу ходу. Мінімально електромобіль зможе проїжджати до 300 км.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції