Перейти до змісту
У концерні "Калашникова" показали "конкурента" Tesla

Концерн "Калашников" представив новий електромобіль на базі автомобіля Іж.

В рамках міжнародного форуму "Армія-2018" російський концерн представив прототип майбутнього електромобіля, в основу якого покладено кузов Іж "Комбі". Якщо вірити словам прес-служби, це буде конкурент електромобілів Tesla. Про це повідомляє РБК.

"Ми говоримо про те, щоб скласти конкуренцію саме Tesla, тому що наразі - це успішний проект в області електромобілів. Ми розраховуємо, як мінімум не поступатися йому", — сказала директор із зовнішніх комунікацій концерну Софія Іванова.

Представник компанії не повідомила ніяких подробиць про переваги майбутнього електрокара, а тим більше про характеристики прототипу.

Концепт CV-1 оснащено передовими технологіями у вигляді системи модульного управління елементами живлення, дозволяють досягати 2000 А (в перспективі 3000 А) з контролем елементів у режимі реального часу і контролем заряду і перезаряду. Батарея електрокара має ємність в 90 кВт/годину, а електрокар розвиває потужність в 220 кВт і пікову - до 500 кВт. Запас ходу з такими характеристиками складе 350 км.

Концепт CV-1, Калашникова
РБК

Нагадаємо, що Sono Motors створила електрокар на сонячних батареях. Інноваційний автомобіль здатний живити свої батареї від сонячної енергії.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин