Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Мюнхені пройшли випробування дальності ходу інноваційного автомобіля Sion.

Компанія Sono Motors була заснована в 2016 році і складалася з кількох молодих людей, які в гаражі розробляли інноваційний автомобіль, здатний живити свої батареї від сонячної енергії. Крім того, Sion обладнаний електричними батареями, які дозволяють проїхати близько 250 км.

За підтримки сильних партнерів і гравців електромобільного ринку, фінансований кампанією crowdfunding через Indiegogo, автомобіль буде готовий до виробництва у 2019 році. І зараз в Мюнхені проходять останні випробування машини. Як передає Reuters, розробники стверджують, що електрокар здатний проїжджати на сонячній енергії близько 30 кілометрів. Крім того, автомобіль можна заряджати від іншого електрокара і від звичайних джерел живлення.

Sion, електрокар, электрокар
Reuters

Перший час з конвеєра одного з німецьких заводів буде випускатися 5 тисяч електрокарів з сонячними елементами, а коштуватиме кожен з них буде 16 тисяч євро.

Sion обладнаний 330 сонячними батареями, встановленими на даху, капоті і з боків. А в салоні присутній кондиціонер, інформаційно-розважальна система з великим сенсорним екраном, а також можливістю підключення мобільного телефона. Компонування передбачає розміщення чотирьох осіб.

Sion, електрокар, электрокар
Reuters

Нагадаємо, що шведи представили свій варіант майбутнього міського сітікара під ім'ям Uniti One. Він обладнаний електричним мотором, має компактні розміри і створений для поїздок по завантаженим мегаполісам.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Вибір редакції