Новий субкомпактний електромобіль скоро почне підкорювати дороги Швеції.

Шведський стартап представив свій варіант майбутнього міського сітікара під ім'ям Uniti One. Він обладнаний електричним мотором, має компактні розміри і створений для поїздок завантаженими мегаполісами.

Uniti One отримав 2,91 м в довжину і 1,4 метра ширину при 1,275 метрів у висоту і має вагу в 450 кг. В реальності він дуже близький до Renault Twizy, але має запас ходу на 150-300 км. Таку потужність гарантує літій-іонна батарея на 15-24 кВт/год. Крім того, він обладнаний додатковим аварійним акумулятором з запасом ходу в 30 км на випадок непередбачених обставин. До того ж його можна знімати і заряджати в будинку.

Uniti One
Uniti One

Маленький електрокар здатний розганятися до 130 км/год, а перші сто кілометрів набирає менш ніж за 4 секунди.

Єдиний мінус Uniti One в тому, що в салоні він має двомісне компонування. До речі, кермо отримало форму джойстика, а по центру розташовано великий планшет, який замінює приладову панель і екран мультимедійної системи.

Uniti One
Uniti One

У мережі вже приймають заявки на шведський електрокар. Перший внесок становитиме 149 євро, а вартість на виході буде близько 14 900 євро. Продажі молода компанія планує почати на початку 2019 року.

Нагадаємо, що в Європі електрокари поступово витісняють дизельні двигуни. За перше півріччя 2018 року продажі дизельних автомобілів знизилися на 17%, а кількість придбаних електрокарів підвищилась на 31%.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар