Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новий субкомпактний електромобіль скоро почне підкорювати дороги Швеції.

Шведський стартап представив свій варіант майбутнього міського сітікара під ім'ям Uniti One. Він обладнаний електричним мотором, має компактні розміри і створений для поїздок завантаженими мегаполісами.

Uniti One отримав 2,91 м в довжину і 1,4 метра ширину при 1,275 метрів у висоту і має вагу в 450 кг. В реальності він дуже близький до Renault Twizy, але має запас ходу на 150-300 км. Таку потужність гарантує літій-іонна батарея на 15-24 кВт/год. Крім того, він обладнаний додатковим аварійним акумулятором з запасом ходу в 30 км на випадок непередбачених обставин. До того ж його можна знімати і заряджати в будинку.

Uniti One
Uniti One

Маленький електрокар здатний розганятися до 130 км/год, а перші сто кілометрів набирає менш ніж за 4 секунди.

Єдиний мінус Uniti One в тому, що в салоні він має двомісне компонування. До речі, кермо отримало форму джойстика, а по центру розташовано великий планшет, який замінює приладову панель і екран мультимедійної системи.

Uniti One
Uniti One

У мережі вже приймають заявки на шведський електрокар. Перший внесок становитиме 149 євро, а вартість на виході буде близько 14 900 євро. Продажі молода компанія планує почати на початку 2019 року.

Нагадаємо, що в Європі електрокари поступово витісняють дизельні двигуни. За перше півріччя 2018 року продажі дизельних автомобілів знизилися на 17%, а кількість придбаних електрокарів підвищилась на 31%.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції