Одеський авіазавод будуватиме літаки разом із чеськими та американськими конструкторами

Також підприємства проводитимуть навчання пілотів за стандартами НАТО.

Одеський авіаційний завод розпочав міжнародний проект з розробки та виробництва літаків із підприємствами США та Чехії.

Про це повідомили у прес-службі ДК "Укроборонпром".

"ДП "Одеський авіаційний завод", що входить до складу "Укроборонпрому", разом із американською компанією Aviastar Invest Corp та DISTAR CZ a.s. з Чехії, досягли домовленості про початок кооперації з розробки та виробництва літаків в Україні", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, підприємства також домовились про створення міжнародного регіонального сервіс-центру для проведення поточного і капітального ремонту літаків і вертольотів, а також запровадження низки процедур і процесів щодо організації навчання курсантів і пілотів за чинними програмами НАТО.

"Міжнародне співробітництво у сфері авіабудування – це основа для розвитку українських авіапідприємств. Україна є однією з небагатьох країн у світі, яка може створювати літаки, і наша задача – об‘єднати українські конструкторські та виробничі потужності із сучасною західною авіонікою. Це дозволить ефективно інтегрувати українське авіабудування у загальносвітову систему", – заявив заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" з авіабудування Олександр Пащенко.

Нагадаємо, раніше на авіаційній виставці у Фарнборо українське держпідприємство "Антонов" підписало генеральну угоду з всесвітньовідомою корпорацією Boeing. Компанія Aviall Services готова забезпечити 50 мільйонів доларів для створення пулу із забезпечення матеріалами і системами машин "Антонова".

Залиште свій коментар