Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одеський авіазавод будуватиме літаки разом із чеськими та американськими конструкторами

Також підприємства проводитимуть навчання пілотів за стандартами НАТО.

Одеський авіаційний завод розпочав міжнародний проект з розробки та виробництва літаків із підприємствами США та Чехії.

Про це повідомили у прес-службі ДК "Укроборонпром".

"ДП "Одеський авіаційний завод", що входить до складу "Укроборонпрому", разом із американською компанією Aviastar Invest Corp та DISTAR CZ a.s. з Чехії, досягли домовленості про початок кооперації з розробки та виробництва літаків в Україні", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, підприємства також домовились про створення міжнародного регіонального сервіс-центру для проведення поточного і капітального ремонту літаків і вертольотів, а також запровадження низки процедур і процесів щодо організації навчання курсантів і пілотів за чинними програмами НАТО.

"Міжнародне співробітництво у сфері авіабудування – це основа для розвитку українських авіапідприємств. Україна є однією з небагатьох країн у світі, яка може створювати літаки, і наша задача – об‘єднати українські конструкторські та виробничі потужності із сучасною західною авіонікою. Це дозволить ефективно інтегрувати українське авіабудування у загальносвітову систему", – заявив заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" з авіабудування Олександр Пащенко.

Нагадаємо, раніше на авіаційній виставці у Фарнборо українське держпідприємство "Антонов" підписало генеральну угоду з всесвітньовідомою корпорацією Boeing. Компанія Aviall Services готова забезпечити 50 мільйонів доларів для створення пулу із забезпечення матеріалами і системами машин "Антонова".

Залиште свій коментар

Вибір редакції