Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Boeing постачатиме "Антонову" запчастини для нових літаків

Угоду між компаніями готували півтора роки.

На авіаційній виставці у Фарнборо українське держпідприємство "Антонов" підписало генеральну угоду з всесвітньовідомою корпорацією Boeing, повідомляється у новинах "Спецкор".

Антонівці разом з керівництвом Боїнга півтора роки готували підписання цієї угоди. Від Боїнга генеральну угоду про постачання комплектуючих для "Антонова"  підписує керівник "Евіал сервіс корпорейшн", це дочірня компанія Боїнга. У документі зазначено, що міжнародна корпорація поставлятиме матеріали та запчастини для нових "антонівських" літаків, а в майбутньому й забезпечувати сервіс по усій планеті.

ВідеоДержпідприємство "Антонов" підписало угоду з корпорацією "Боїнг "

Від Боїнга генеральну угоду про постачання комплектуючих для "Антонова " підписує керівник "Евіал сервіс корпорейшн ", це "дочка" Боїнга. У документі зазначено, що міжнародна корпорація буде поставляти матеріали та запчастини для нових "антонівських" літаків, а в майбутньому й забезпечувати сервіс по усій планеті.

Держпідприємство "Антонов" підписало угоду з корпорацією "Боїнг "

"Це не продаж, це спільна робота, і я сподіваюсь, що вона буде плідною", - відповідає президент ДП "Антонов" Олександр Донець на ймовірні закиди у тому, що "Боїнгу продались".

Вже найближчим часом Боїнг облаштує в Україні склади з авіаційними матеріалами та обладнанням для українських авіазаводів.

Керівництво "Антонова" на Фарнборо підписує ще один важливий документ про співпрацю зі швейцарською фірмою  про створення електричного безпілотника. Спочатку це буде  аеротаксі. У майбутньому на його базі створять ще й бойовий апарат для знищення ворожої артилерії, укріплень, а також для розвідки. Українці відповідатимуть за фюзеляж, аеродинаміку, здійснюватимуть кінцеве збирання безпілотника. За швейцарцями - електроніка, постачання двигунів. Сподіваються, злетить ця диво-техніка у 2020 році.

Кореспондент Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції