Брітні Спірс потрусила оголеними грудьми у відвертому відео

Брітні Спірс потрусила оголеними грудьми у відвертому відео

Брітні Спірс потрусила оголеними грудьми у відвертому відео

instagram.com/britneyspears

Артистка з кожним днем протестує все більше проти диктатури батька.

Американська співачка Брітні Спірс, яка тиждень тому оголила груди на знак протесту та приголомшила фанів, зробила це знову.

На сторінці в Instagram 39-річна виконавиця розмістила коротке відео, у якому постає топлес, а груди прикриває руками. Фани зазначили, що це явно протест Брітні проти диктатури її батька Джеймі Спірса, під опікунством якого вона перебуває вже 13 років.

Щоправда, фанати не до кінця розуміють, що саме зірка хоче цим сказати:

  • Акт повстання, акт свободи! Вільна Брітні, звільни свою внутрішню красу звіра
  • Я відчуваю, що це публікує хтось інший
  • Ми тебе чуємо, бачимо, підтримуємо
  • Хочу, щоб Брітні була вільна! Але що вона хоче саме цим нам сказати?

Нагадаємо, протягом 13 років Брітні Спірс перебуває під опікою свого батька. Влітку 2020-го прихильники стали помічати дивні публікації у її фотоблогу та вирішили, що вона подає сигнали з проханням врятувати її. Тоді фани відновили рух #FreeBritney, який започаткували ще 2009-го.

У червні цього року у суді зірка приголомшила, що під час примусового лікування їй призначили літій, через вживання якого вона почувалася "ніби п'яною" впродовж 5 років. Крім того, її нібито змусили поставити внутрішньоматкову спіраль, щоб вона не могла мати дітей, без права видалити її. Втім, попри моторошні подробиці життя під опікою батька, на початку липня Спірс програла у суді та залишилася під його опікунством.

Нещодавно поп-зірці дозволили самостійно найняти адвоката. Тепер справи у суді співачки захищатиме відомий зірковий адвокат Метью Розенгарт. Він заявив, що працюватиме "агресивно та швидко", аби звільнити Спірс з-під опікунства Джеймі Спірса.

Наступна публікація