На Венеціанській бієнале відкрився Український павільйон

У четвер, 4 червня 2009 року, відбудеться офіційне відкриття Українського павільйону на 53-й Венеціанській виставці мистецтв (Венеціанська бієнале).

ДИВІТЬСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ: 

"Українські "Степи мрійників" у Венеції"
"
У Венеції створюють мистецькі світи"

Цього року організатором Українського павільйону вдруге виступає PinchukArtCentre та Міністерство культури і туризму України. Вони представлять проект "Степи мрійників", який є результатом співпраці між українським художником Іллєю Чічканом та японським fashion-дизайнером Міхарою Ясухіро.

Комісаром Українського павільйону є арт-директор PinchukArtCentre Петро Дорошенко. Куратор - Володимир Кличко.

Українську експозицію розташовано у Палаццо Пападополі — палаццо XVI століття, який знаходиться на Гранд-каналі у центрі Венеції, неподалік від мосту Ріальто.

У презентації Українського павільйону візьмуть участь Міністр культури і туризму України Василь Вовкун та Заступник міністра Тимофій Кохан.

Згідно з регламентом Венеційської бієнале, з 4 по 6 червня всі експозиції будуть відкриті тільки для акредитованих арт-експертів, галеристів, художників, представників арт-інституцій, критиків та журналістів, тощо. Для широкого загалу виставки відкриються 7 червня. Бієнале триватиме до 22 листопада 2009 року.

На цей раз партнером Українського павільйону на 53-й Венеціанській бієнале став міжнародний бренд Nemiroff.

Нагадаємо, що PinchukArtCentre представить Україну на Венеціанській бієнале вдруге - в 2007 році центр презентував у Венеції проект Поема про внутрішнє море.

Читайте також:

Вампірська сага "Сутінки" - кращий фільм року

"Біла стрічка" - найкращий фільм Каннського фестивалю

Фільм Тарантіно "Безславні виродки" викликав фурор в Каннах

ВідеоВенеціанська бієнале

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: