Walt Disney продала кіностудію Miramax Films

Walt Disney продала кіностудію Miramax Films

Miramax продають

Кіностудію Miramax Films продано групі інвесторів за 660 млн доларів. Остаточно угода буде оформлена до 10 вересня.

Компанія Walt Disney оголосила про продаж кіностудії Miramax Films, з якою співпрацювала останні 17 років. Після шести місяців торгів кіностудія продана групі інвесторів за 660 млн доларів.

"Ми дуже пишаємося численними досягненнями Miramax, однак стратегія Walt Disney Studios полягає в тому, щоб зосередитися на розвитку масштабних кінофільмів під брендами Disney, Pixar і Marvel, - заявив президент Disney Роберт Айгер.

Кіностудія продана групі інвесторів Filmyard Holding на чолі з будівельним магнатом Рональдом Тутором, які не мають стосунку до Голівуду.

У четвер на рахунки Disney вже надійшли 40 млн доларів, остаточно угода буде оформлена до 10 вересня.

Легендарні продюсери брати Вайнштейн, які заснували студію в 1979 році, назвали свій проект на честь батьків - Міріам і Макса.

У 1993 році її перекупив за 70 мільйонів доларів кіногігант Disney, проте за братами-засновниками була залишена значна свобода дій, і Miramax став одним із головних виробників незалежного кіно в Голлівуді.

У фільмотеці Miramax налічується більше 700 кінострічок, багато хто з них у різні роки стали власниками престижної кінопремії "Оскар".

На рахунку кіностудії такі фільми, як "Кримінальне чтиво", "Розумниця Уілл Хантінг", "Чикаго", "Англійський пацієнт", "Закоханий Шекспір".

Читайте також:

Компанія Disney закрила кіностудію Miramax

Ялтинську кіностудію збираються пустити під житлові будинки

Cтудію Abbey Road включили в список культурних цінностей

Повʼязані теми:

Наступна публікація