Cтудію Abbey Road включили в список культурних цінностей

Музична студія Abbey Road тепер входить до списку культурних цінностей. Студія давно перетворилася на пам'ятник звукозапису.

Знаменита музична студія на Еббі Роуд внесена до списку культурних цінностей національного значення.

Як повідомив голова Королівської комісії та служби "Англійська спадщина" (English Heritage) Саймон Терлі, таке рішення було прийнято англійським урядом через те, що в стінах студії Abbey Road були записані відомі альбоми кращих музичних колективів. Таким чином, на думку влади, студія давно перетворилася на пам'ятник звукозапису та музики в цілому.

Про можливий продаж приміщення студії компанією EMI стало відомо 16 лютого 2010 року. Передбачалося, що виручені від операції кілька десятків мільйонів доларів підуть на погашення боргів перед інвестиційною компанією, що купила EMI в 2007 році.

Новина про намір продати студію викликала широкий резонанс у британському суспільстві. Проти цього виступали як звичайні громадяни, так і відомі музиканти, зокрема, сер Пол Маккартні, натякнувши, що цілий ряд музикантів готовий вкласти свої кошти заради збереження студії. Про своє бажання придбати Abbey Road також заявляв композитор Ендрю Ллойд Веббер.

21 лютого компанія EMI офіційно заявила про те, що не має наміру продавати студію. 

Пропозиція включити Abbey Road у список об'єктів національного культурного надбання надійшла до служби "Англійська спадщина" ще в 1990 році, однак тоді експерти відмовилися підтримати цю ініціативу, вважаючи, що будівля, в якій розташовується студія, не представляє особливої культурної цінності. У 2003 році служба змінила свою позицію з цього питання, визнавши, що студія представляє цінність, як місце, в якому записували свої альбоми багато відомих музикантів.

Читайте також:

EMI відмовилася продавати студію на Еббі Роуд

Легендарну студію Abbey Road виставили на продаж

Компанія Disney закрила кіностудію Miramax

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: