Зірки покрасувались на вечірці Swarovski

У Нью-Йорку відбулась вечірка, присвячена бренду Swarovski. На ній побували Холлі Беррі, Софія Вергара і Джуліанна Маргуліс.

Учора ввечері, 21 вересня, актриси Холлі Беррі, Софія Вергара і Джуліанна Маргуліс опинилися в одному місці - на веселій вечірці Swarovski. І кожна з дам була по-своєму прекрасна.

Холлы Беррі дозволила присутнім ще раз помилуватися своєю витонченою фігурою - завдяки облягаючій чорній міні-сукні. Джуліанна Маргуліс віддала перевагу більш консервативній чорній сукні, а зірка "Американської сімейки" обрала сукню зі "зміїним" візерунком. Але для Софії з її екзотичною зовнішністю такий туалет - попадання в точку.

Софія виглядала особливо щасливою, і обгрунтовано: буквально днями відбудеться прем'єра нового сезону "Американської сімейки". І, сподіваємося, він буде не менш успішним, ніж попередні.

Також на вечірці була ще одна зірка телебачення - Ліза Едельштейн. Прем'єра чергового сезону "Доктора Хауса" (нагадаємо, вона виконує роль головного лікаря Лізи Кадді в цьому серіалі) відбулася ще вчора.

Читайте також:

Холлі Беррі завагітніла з пробірки

Холлі Беррі вчила доньку плавати

У Холлі Беррі розстібнувся топ

Повʼязані теми:

Наступна публікація