Фатальна фотосесія Холлі Беррі для Vogue

Голлівудська аткриса Холлі Беррі знялась у суворій фотосесії для Vogue і розповіла про розлучення з чоловіком та їхню доньку.

Актриса Холлі Беррі з'явилася у свіжому номері Vogue у фатальний фотосесії: суворе каре, стиль гламуру 20-х років - незвичайний образ для актриси. Холлі повідала журналу, що незважаючи на всі невдачі в особистому житті і останнє розлучення з Габріелем Обрі вона все ще сподівається знайти чоловіка мрії.

"Я не поставила хрест на любові, але я відмовляюся здаватися, - говорить актриса. - Я безнадійний романтик і буду шукати того самого чоловіка, поки не знайду його".

Холлі не тримає зла на Габріеля, називає його приголомшливим батьком для їхньої доньки Нали і "абсолютно правильною людиною" для того, щоб взагалі зважитися завести дитину.

"Ми завжди були друзями і залишимося ними, - запевняє Холлі. - Ми дуже любимо один одного і поділяємо цю любов зі щастям всього нашого життя. І ми обидва на сто відсотків присвячуємо себе тому, щоб бути найкращими батьками у світі".

Холлі пояснює, що вона не збирається тримати дистанцію з Габріелем. "Ми обоє хотіли принести цю чудову маленьку істоту в наш світ, - каже вона про народження дитини. - Тому ми і стали жити разом - і, думаю, ми завжди будемо разом, ми троє. Ми все одно сім'я, нехай навіть не живемо один з одним ".

Читайте також:

Холлі Беррі завагітніла з пробірки

Холлі Беррі вчила доньку плавати

У Холлі Беррі розстібнувся топ

Повʼязані теми:

Наступна публікація