Іван Дорн вперше підтвердив, що у нього є донька

Іван Дорн вперше підтвердив, що у нього є донька

Артист проговорився, тікаючи від журналіста ТСН.

Співак Іван Дорн, який дав скандальне інтерв'ю російським журналістам, з українськими ЗМІ відмовляється спілкуватися навідріз.

Журналіст ТСН намагалася поговорити з Іваном у Києві і попросити його пояснити приголомшливі висловлювання, проте музикант почав тікати. Врешті, співак зупинився і заявив, що його права порушуються.

Виправдовуючись Дорн наголосив, що наразі прямує з донькою додому, а ЗМІ йому перешкоджають

"Я зі своєю дитиною, зі своєю донькою їду додому", - сказав Іван.

Таким чином Дорн, який завжди тримає особисте життя за сімома замками, вперше особисто зізнався у тому, що в нього є дитина.

Як ми раніше повідомляли, Іван та його дружина Анастасія назвали доньку Василісою. Дівчинка з'явилася на світ наприкінці травня 2014 року. До слова, у 2015-му стало відомо, що Настя вдруге вагітна. Проте Дорн зумів приховати від преси новину про народження ще однієї дитини у його сім'ї.

Нагадаємо, скандальне інтерв'ю Івана Дорна широко обговорювалось не тільки у соцмережах – його висловлювання назвав неприпустимими і міністр культури України Євген Нищук.

Після цього Дорн дав ще одне інтерв'ю – і знову російським журналістам. При цьому був обережним у висловлюваннях та пояснив свою стриманість - "будь-яка хитра фраза, з якої можна видавити який-небудь заголовок, обов'язково буде заголовком і буде використана проти мене". Потім співак перейнявся своїм іміджем – і поголився у прямому ефірі, цитуючи Котляревського.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Відео Дорн у Києві втік від журналіста ТСН

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів