Måneskin та Go_A записали спільну пісню

Måneskin та Go_A записали спільну пісню

Фото: Associated Press

Про дует розповіла солістка Go_A Катерина Павленко.

Переможець "Євробачення-2021", італійський гурт Måneskin та український колектив Go_A підготували фанам справжній подарунок.

Так, музиканти записали дуетну пісню. Про це розповіла солістка Go_A Катерина Павленко. За її словами, трек уже готовий і наразі чекає узгодження від звукозаписних компаній.

"Пісня, над якою ми співпрацювали з Måneskin, готова, ми просто чекаємо згоди відповідних звукозаписних компаній", - зазначила Павленко.

Подробиці щодо композиції не розголошуються. Зазначимо, що це перший випадок, коли італійський представник на "Євробаченні" співпрацював з артистом іншої країни після конкурсу.

Зауважимо, що під час участі у конкурсі "Євробачення" Måneskin та Go_A активно підтримували одне одного. А під час пресконференції фронтмен Måneskin назвав "Shum" найкращою піснею на конкурсі цього року.

Солісту Måneskin Даміано Давиду та солістці Go_A Катерині Павленко навіть приписували роман, а дехто зазначав, що артисти схожі між собою як брат і сестра.

Катерина Павленко та Даміано Давид / Фото: instagram.com/eurovision.ua

Після участі у "Євробаченні" виступ Go_A увійшов до топ-10 за переглядами на YouTube. Їхній конкурсний трек SHUM посів перше місце у рейтингу світових трендів Spotify. Також SHUM – перша україномовна пісня, що потрапила у глобальний чарт Spotify TOP 200.

Зазначимо, що Україна увійшла до п’ятірки лідерів конкурсу "Євробачення". Пісня "ШУМ", з якою виступив колектив, припала до душі європейцям. Заповітну 12-ку музикантам поставила Литва. 10-кою Україну нагородила Бельгія. Глядачі ж поставили Україні 267 балів, і згідно з голосуванням публіки ми опинилися на другому місці. Загалом Go_A отримав 364 бали.

Повʼязані теми:

Наступна публікація