Окунська остаточно відсудила доньку у Власенка

Донька екс-пари житиме із Наталією.

Екс-дружина найближчого соратника Юлії Тимошенко Сергія Власенка, Наталія Окунська, яка офіційно отримала притулок у Франції, виграла суд.

Так, Наталія та Поліна отримали касаційну перемогу у французькому суді.

Про радісну для себе звістку жінка сповістила у соцмережі, підкріпивши пост світлиною із дівчинкою. Нині Окунська із донькою Власенку нічого не винні, а ініційовані Сергієм суди у Києві  – зупиняються.

"Емоції переповнюють, нам потрібен час, щоб до кінця усвідомити, що сталося.. Думаю, що цей день найважливіший в нашій з Поліною життя. Ми виграли касацію у французькому суді! Без права її перегляду. Франція поставила крапку в цьому багаторічному депутатському свавіллі і захистила нас з Поліною", - наголосила Окунська.

Наталія Окунська та донька_3
facebook.com/profile.php?id=1664737528
Поліна житиме з мамою

Рішення цієї інстанції перегляду не підлягає.

"Це означає: що всі суди Франції та України автоматично припиняються, і ми більше не в юрисдикції України; що це рішення Французької касації не підлягає перегляду; що ми не винні Власенку 16 000 €, які він вимагав через суд; що 9-річне пекло закінчилося; що ми нарешті ВІЛЬНІ!" - написала жінка.

Эмоции переполняют, нам нужно время, чтобы до конца осознать, что произошло.. Думаю, что этот день самый важный в нашей ...

Опубликовано Nathalie Okunsky 17 июля 2017 г.

Також екс-модель повідомила, що Поліна житиме з нею, "колишній залишився біля розбитого корита".

Наталія Окунська та донька_1
facebook.com/profile.php?id=1664737528

Нагадаємо, раніше Наталія приголомшила оприлюдненою розмовою між донькою та екс-чоловіком. У ній дівчинка просила Власенка підписати мирову угоду.

Наталія Окунська та Сергій Власенко розлучилися близько восьми років тому. Відтоді колишнє подружжя з'ясовувало стосунки в судах. Окунська звинувачувала екс-чоловіка у побитті та переслідуванні, через що була змушена покинути Україну. Жінці вдалося отримати політичний притулок у Франції. У Окунської та Власенка є спільна донька Поліна. Також світська левиця виховує трьох дітей від попереднього шлюбу. 

Залиште свій коментар