Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Серіал "Слуга народу" з Зеленським блокують в Інтернеті

Перші дві серії серіалу заблокували через "численні скарги".

Другий сезон серіалу "Слуга народу. Від любові до імпічменту", який зараз виходить в ефірі каналу "1+1", має безпрецедентний успіх і в Інтернеті.

Одразу після телевізійного ефіру, кожна з серій стає доступна для перегляду на офіційних каналах "Кварталу" в YouTube. Будь-який користувач в будь-якій країні світу може подивитися "Слугу народу" у гарній якості. Кожна із серій набирає сотні тисяч переглядів, величезну кількість реакцій, при цьому кількість позитивних коментарів у десятки разів перевищують негатив.

Перші дві серії другого сезону "Слуги народу", об'єднані в одне відео, набрали більше 2,3 мільйона переглядів за півтора тижні, більше 18 тисяч лайків і тільки 1500 дизлайків.

Але вчора ввечері, 1 листопада, дві перші серії несподівано були заблоковані. Нібито, через численні скарги, що надійшли за короткий проміжок часу з різних джерел.

Наразі digital-фахівці студії "Квартал 95" роблять все можливе, щоб розблокувати це відео, відправивши офіційні запити в основний офіс YouTube в Каліфорнії.

Розгляд всіх заявок і відновлення доступу до відео технічно може займати деякий час: від кількох годин до кількох днів.

"Наші digital-фахівці зазначають, що така велика кількість скарг, які надійшли на конкретне відео, виглядає підозріло і аномально. Ми не можемо зараз говорити про сплановану кампанію, спрямовану проти "Слуги народу", але факт блокування перших двох серій на YouTube змушує задуматися про такі сценарії", - прокоментували ситуацію представники "Кварталу 95".

А тим часом блокуванню на YouTube піддався новий кліп співачки TAYANNA на пісню "Шкода". Причиною стала заява деяких користувачів відеохостингу, що у відео присутні сцени "надто відвертого характеру".

Залиште свій коментар

Вибір редакції