Пугачова виграла суд у банкіра

Пугачова виграла суд у банкіра

Алла Пугачова виграла суд у банкіра / Фото: Євген Бурляй/ТСН.ua

Алла Пугачова через суд поверне свої 4,5 млн доларів, які позичила банкіру Олегу Рафановичу.

Примадонна Алла Пугачова виграла суд у екс-власника банку "Сенатор" Олега Рафановича.
Нагадаємо, співачка подала позов до суду у Москві на суму в 4,5 мільйона доларів до банкіра Олегу Рафановичу.

Як виявилося, Рафанович взяв цю суму в борг у співачки і не повернув. Пугачова вирішила відновити справедливість через суд. Благо у неї збереглися розписки від банкіра.

Кажуть, що співачку і Рафановича пов'язувала давня дружба, нібито Алла Борисівна навіть опікувалася дружиною банкіра - маловідомою співачку Наталією Любчевскою. Сам Рафанович в інтерв'ю виправдовується, мовляв, у кризу його банк збарнкрутів, тому він поки не може розрахуватися з боргами. Але тепер йому все ж таки доведеться віддати гроші Примадонні.

Чому ж Пугачова позичила Рафановичу таку величезну суму - це питання зараз не дає спокою шанувальникам співачки.

"Алла Борисівна пішла на зустріч сім'ї Рафановича, тому що давно знала його сім'ю. А коли у Рафановича з'явилися серйозні проблеми в бізнесі, його дружина Наталія Любчевська дзвонила Примадонні і слізно благала врятувати її чоловіка, позичити велику суму грошей", - розповіли адвокати Алли Борисівни. - Пугачова позичила грошей сім'ї Рафановича".

При цьому сім'я Рафановича обіцяла, що поверне Аллі Борисівні гроші як тільки виручить їх від продажу свого майна, чим вони негайно стануть займатися.

Однак, незважаючи на те, що Рафанович і його дружина дійсно "в темпі вальсу" стали реалізовувати все своє майно, грошові кошти на сплату боргу Аллі Пугачовій вони так і не повернули. І до телефону підходити перестали. Виявилося, що Любчевська поїхала з дітьми в Білорусію, а Рафанович поспішив до Індії, де за його ж словами, у нього є бізнес. У зв'язку з цим Аллі Борисівні довелося звернутися до суду про стягнення боргу.

Московський суд задовольнив позов Алли Пугачової, але Олег Рафанович збирається його оскаржити, оскільки банкір стверджує, що розписки, які надала суду сторона Пугачової підроблені.

"6 вересня ми виграли суд. Справа в тому, що в судових засіданнях Рафанович постійно плутався у свідченнях. Суд призначив експертизу розписок та експертиза показала, що вони справжні і їх писав сам Рафанович. Дивно, якщо б це було не так, оскільки знайшлися свідки, які були присутні при написанні цих розписок Рафановичем".

Читайте також:

Від Крістіни Орбакайте вимагають 29,7 млн рублів

Орбакайте і Байсаров підписали мирову угоду

Орбакайте не пустили до школи побачити сина

Повʼязані теми:

Наступна публікація