Мер Львова розповів ТСН, як зустрів дружину і як заробив перші гроші

Мер Львова влаштував журналістці ТСН екскурсію містом і відверто розповів про життя.

Блукаючи вулицями міста лева мер Львова Андрій Садовий відверто розповів журналістці ТСН найцікавіші подробиці свого життя.

- А у вас пікети під балконом бувають?

У нас, в принципі, громадянське суспільство достатньо активне, але як правило, завжди роблять якісь заходи біля входу в міську раду.

- А куди ви на побачення ходили?

Ми зараз пройдемо до місця, де я познаймився зі своєю дружиною. Це було дуже давно, десь років 18 тому назад. Ми зараз зайдемо за церкву Андрія, там є такий бернардинський дворик і в цій брамі, ми колись і познайомилися. Це така романтична історія. Ми перший раз побачилися, і ввечері в цей день, а я носив на мізинцю перстень, перстень з таким чорним камінчиком, я в перший день зняв цей перстень і подарував Катерині, і через 7 років ми одружилися.

- А чому через 7? Чому так довго?

Ну, Можливо, я такий. Довго думав...

Ми з вами зараз підходимо до церкви Андрія. Це такий древній храм, зараз він належить до ордена Василіанів, це греко-католицька церква, ми ідем поза храм, в бернардинський дворик, де власне, я і познайомився зі своєю дружиною Катериною.

- А де ви заробили свої перші гроші?

А це дуже є просто. Якшо говорити про такі, дещо більші гроші, то в 90-ті роки я прийшов з армії і масово всі їздили в Польщу на заробітки. Я пам'ятаю, я заробив такі достатньо великі гроші - це було кілька десятків тисяч доларів. Коли можна було перевезти частину продукції в Польщу, закриваючи митникам очі, а там можна було це реалізувати. Я возив електронні ваги. Це було таке ноу-хау. Тому на той час це були такі достатньо великі гроші. Але я не купляв ні машини, ні квартири.

- А що ви з ними робили?

Перший бізнес, куди я вкладав кошти, це було створено у Львові першу приватну радіостанцію, радіо Люкс.

- А ви як розумієте словосполучення "водити козу"?

(сміється) Це якщо би ми з вами, але бажано у другій половині дня, так за вечір пройшли через 20-30 кав'ярень, і попробували би кави, а там трошки і коньячку, то це б і назвивалося водити козу.

- А ви часто її водите?

Ну, не зовсім, це така традиція, яка була у 80-90-х роках. Я до алкоголю дуже спокійний.

- А ви часто книжки купуєте?

То, що можливо, зараз до душі. Я зараз одночасно читаю декілька книжок. Я дочитую книжку Рудольфа Джуліані "Лідер", яку він мені свого часу подарував, коли я з ним в Нью-Йорку познаймився. До речі, не дочитав книжку Ліни Костенко, останню, яка в неї вийшла "Записки українського самашедшего".

- Дружина ваша працює?

Враховуючи, що ми одружені 10 років і у нас є 4 дітей, то не сильно виходить їй працювати, вона працює мамою.

- А ваша дружина Львовом на підборах, особливо високих, ходить?

Це є бруківка, це - історично, тут на підборах сильно не походиш.

Зараз ми виходим на вулицю Вірменську, одна з найстаріших вулиць. Ми проходили вже Руською... отам є, до речі, дзиґа. Вона завжди була вулицею мистецтва, художників, музикантів, в часи радянського союзу сюди приїжджали всі хіпі.

-А ви в молоді часи хіпі були?

Нєа, я не був

- А дружина, як художниця?

Вона, я вам скажу, так, вона екстравагантно себе поводила.

- Зарплата мера зараз яка?

Десь 10 тисяч гривень. Бізнес, який свого часу був мною заснований, а потім, коли я став міським головою, це все дружині. Наша річна декларація - це десь приблизно півмільйона гривень на рік. Моїх виходить сто з чимось, четвертина. Цього вистачає, на мою думку, для родини. Це - успішний бізнес. Доволі вартісний, якщо б родина захотіла його продати. Але ми не будемо цього робити

- Чому?

А навіщо?

- Бо ви - державний чиновник, не маєте права займатися бізнесом

А я не займаюся бізнесом, якшо родина є власником медійного концерну, який не має жодного відношення до доріг чі міста, я вважаю, це морально.

Читайте також:

Львівський мер звільнив чиновника через фальшивий диплом

Мер Львова пообіцяв відвести Симоненка і Добкіна до тюрми

Мер Львова: на Сході не повинні вважати Бандеру ворогом

ВідеоМер Львова дав інтерв'ю ТСН

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: