Аеропорт "Львів" домовився з Ryanair

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Аеропорт зняв кілька вимог. 

Міжнародний аеропорт Львів відхилив кілька вимог лоукост-авіакомпанії Ryanair, але уклав із нею контракт.

Про це повідомила генеральний директор аеропорту Тетяна Романовська, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми зняли кілька вимог. У перший рік вони пропонують тільки базовий договір, всі інші вимоги, про які говорив" Бориспіль "розглядаються вже на наступні роки" - сказала вона.

Йдеться про вимоги щодо частини прибутку, землі під готель тощо. 

Учора, 13 липня, директор "Борисполя" Павло Рябікін заявив, що аеропорт відновлює переговори з ірландським лоукостером Ryanair

Відео Директор аеропорту "Бориспіль" повідомив про відновлення переговорів з Ryanair

Нагадаємо, у понеділок, 10 липня, Ryanair заявила про вихід з України попри укладений ще в березні договір та домовленості з аеропортом "Бориспіль". За словами компанії, саме недотримання угоди й було причиною скасування приходу.

Директор аеропорту, своєю чергою, зняв відповідальність за зрив угоди з аеропорту. За його словами, ірландська компанія жадала умов, які порушують українське законодавство й закони бізнесу. Так, Ryanair хотів для себе безкоштовної аеронавігації в Україні, безкоштовних реєстраційних стійок у терміналах, безкоштовного приміщення для головного офісу і офісу з продажу квитків, а також права збудувати власний готель на території аеропорту – загалом 14 пунктів вимог. Остання з яких – будь-які суперечки мали би вирішувати британські суди. 

Ryanair зі Львова
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції