Ryanair готовий до відновлення переговорів з аеропортом "Бориспіль" - Омелян

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Омелян сподівається, що з підтримкою президента і прем'єра України переговори будуть завершені на вигідних умовах для України

Авіакомпанія-лоукостер Ryanair готова до відновлення переговорів із державним аеропортом "Бориспіль".

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, пише УНІАН.

"Вчора у мене була розмова з керівництвом Ryanair. Вони готові до відновлення переговорів, якщо ці переговори будуть дійсно переговорами. Нагадаю, що до цього моменту переговорів практично не було. Були просто публічні звинувачення. Я сподіваюся, що з підтримкою президента і прем'єра України переговори будуть завершені на вигідних умовах для України", - сказав він.

До слова, учора, 13 липня, директор "Борисполя" Павло Рябікін заявив, що аеропорт відновлює переговори з ірландським лоукостером Ryanair

Відео Директор аеропорту "Бориспіль" повідомив про відновлення переговорів з Ryanair

Нагадаємо, у понеділок, 10 липня, Ryanair заявила про вихід з України попри укладений ще в березні договір та домовленості з аеропортом "Бориспіль". За словами компанії, саме недотримання угоди й було причиною скасування приходу.

Директор аеропорту, своєю чергою, зняв відповідальність за зрив угоди з аеропорту. За його словами, ірландська компанія жадала умов, які порушують українське законодавство й закони бізнесу. Так, Ryanair хотів для себе безкоштовної аеронавігації в Україні, безкоштовних реєстраційних стійок у терміналах, безкоштовного приміщення для головного офісу і офісу з продажу квитків, а також права збудувати власний готель на території аеропорту – загалом 14 пунктів вимог. Остання з яких – будь-які суперечки мали би вирішувати британські суди. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції