Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Макс Барських натякнув на наявність проблем із наркотиками і алкоголем у минулому

Артист представив пісню-одкровення.

Співак Макс Барських супроводив прем'єру нової композиції "Моя любовь" зверненням до шанувальників.

У ньому артист натякає на наявні проблеми з наркотиками і алкоголем.

"Ця пісня – сторінка мого щоденника. І я пишу про це, тому що мені здалося важливим поговорити з вами про те, що ось вже багато років хвилює мене і, думаю, багатьох з вас. Чи не здається вам, що ми живемо в світі пластмасових почуттів, де безглузді селфі витісняють красу особистого спілкування, де лайки замінюють щиру зацікавленість і де любов вже не любов зовсім, а просто гарне слово з минулого.

Мені 27, я встиг багато чого випробувати і відчути, але я все ще не втрачаю надії відшукати свій острів Свободи - свободи від усього наносного і позолоченого. І я хочу запросити вас на цей острів. Не приховую, я і сам часто помилявся і шукав кохання там, де його немає. Розчаровуючись, як і багато хто, я йшов від реальності за допомогою алкоголю і навіть наркотиків. Але порятунку не було", - розповів він.

Макс також пояснив сенс свого нового синглу.

"Ця пісня про відчай і надію, віру і безвір'я, про перемогу справжнього над помилковим. Вона не повинна була бути в альбомі "Тумани" і вже тим більше ставати синглом, але я вирішив по-іншому. Тому що мені захотілося подарувати цю пісню кожному, хто, залишаючись наодинці із самим собою,ставить собі запитання "а чи щасливий я?" і засинає в повній самоті, навіть якщо в ліжку він не сам. Адже часто буває так, що це присутність - лише фізична", - підкреслив Барських.

До речі, в соцмережах пісню співака вже активно поширюють його шанувальники.

Нагадаємо, нещодавно під час досить відвертої фотосесії Макс Барських показав торс. Артист позував в одних трусах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції