ЦВК підрахувала вартість виборів-2019

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На електронний реєстр виборців доведеться витратити майже вп'ятеро дорожче через кібератаки на державні ресурси, що почастішали останнім часом.

Центральна виборча комісія затвердила обсяги видатків на проведення виборів 2019 року.

Як повідомили у прес-службі ЦВК, рішення було ухвалене на засіданні у п'ятницю, 3 серпня.

Загальна сума витрат, запланованих на наступний рік, становить майже 4,8 мільярда гривень.

На проведення виборів президента в бюджет мають закласти 2 мільярди 354 мільйони 880 тисяч гривень, на проведення парламентських – 1 мільярд 949 мільйон 620 тисяч гривень. На місцеві вибори з державного до місцевих бюджетів виділять 247 мільйонів 11 тисяч гривень.

ВідеоХто має шанс стати президентом: Вакарчук та Зеленський обігнали Порошенка у опитуванні

У опитуванні, кого українці бачать наступним президентом, нині перемагає Юлія Тимошенко з 10%, на другому місці– Володимир Зеленський. Діючий президент України, за даними опитування, нині ділить п'яту позицію з Бойком та Ляшком.

Хто має шанс стати президентом: Вакарчук та Зеленський обігнали Порошенка у опитуванні

Функціонування Державного реєстру виборців 2019 року обійдеться Україні в 223 мільйони 539 тисяч гривень.

У Центрвиборчкомі додали, що раніше планувалось витратити на реєстр значно меншу суму – 46 мільйонів 481 тисячі гривень.

"Зважаючи на суттєве збільшення кількості та підвищення рівня складності кібератак на державні інформаційні ресурси України, об’єкти критичної інфраструктури… дедалі актуальнішим стає питання посилення безпеки Державного реєстру виборців", – пояснили у відомстві збільшення кошторису.

Також Комісія затвердила орієнтовні видатки на реєстр на 2020 рік – 47 мільйонів 850 тисяч гривень, на 2021 рік – 46 мільйонів 721 тисяча гривень.

Нагадаємо, згідно з результатами останніх опитувань, станом на липень 2018 року лідеркою президентського рейтингу залишається Юлія Тимошенко – за неї готові проголосувати 17,1% тих, хто візьме участь у голосуванні та вже визначився із вибором.

Вибір редакції