Кабмін змінив правила надання субсидій

Відтепер українців позбавлятимуть субсидій за коштовні покупки.

Кабмін змінив правила розрахунку державної допомоги, тож тепер в українців відбиратимуть субсидії за коштовні покупки та дорогий відпочинок, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Як зазначається, це потрібно для того, щоб скоротити кількість отримувачів субсидій, адже через зростання тарифів їх стане у 1,5 разу більше.

За підрахунками експертів, в Україні проживає 14 мільйонів родин, більша половина з них буде вимагати від держави субсидії, але отримають їх завдяки нововведенням не всі.

Нині обмеженням для отримання субсидії є здійснення одноразової покупки на 50 тисяч гривень і більше - техніка, турпоїздка - протягом 12 місяців до звернення. Водночас обмеження не поширюється на оплату навчання, медичних та житлово-комунальних послуг.

В інших випадках, якщо родина здійснила дорогу покупку від 50 тисяч гривень, рішення про надання субсидій прийматиме спеціальна комісія, яка прийде додому і перевірить матеріально-побутові умови.

"Власник повинен розуміти, якщо інспектор не потрапить і не здійснить перевірку, то в нього потім виникнуть проблеми або з призначенням субсидій або з подовженням терміну дії такої субсидії", - пояснив адвокат Михайло Ілляшев.

Якщо у квартирі пенсіонерів інспектори знайдуть нові меблі або техніку, у субсидії можуть відмовити, тому краще у квитанціях про сплату та чеках про покупку вказувати ім'я платника (дітей, наприклад) і надавати такі документи заздалегідь.

ВідеоКабмін змінив правила розрахунку субсидії

Нагадаємо, українці без прописки зможуть оформити комунальну субсидію на орендоване житло. Раніше субсидію мали змогу оформити виключно зареєстровані у житловому приміщенні люди.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: