Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Молдова обмежила ввезення українських товарів

Введення квот в уряді Молдови пояснили запитом з боку місцевих виробників.

Молдова опублікувала постанову про обмеженні імпорту українських товарів.

Постанову "Про введення заходів щодо захисту внутрішнього ринку"опубліковано на сайті уряду Молдови 13 травня, - про це пише "Українська правда".

Наприкінці квітня уряд Молдови запровадив захисні квоти і мита на тваринницьку продукцію та цемент українського виробництва. На зазначену продукцію будуть встановлені квоти, а на ввіз товару понад квот — захисні мита.  Квоти будуть роздавати за принципом "перший прийшов - перший обслужений". За всю українську продукцію понад квот будуть стягуватися мита: на молоко і вершки - 10%, іншу молочну продукцію - 15%, на вершкове масло і сир - від 15% до 20% плюс €500 за 1 тонну. М'ясна продукція буде обкладатися митом 15%, а цемент - 10%. Мита на імпорт молока та сухого молока не будуть поширюватися на місцевих виробників.

Введення квот в уряді Молдови пояснили запитом з боку місцевих виробників. В минулому році обсяг імпорту української продукції. Зростання імпорту українських продуктів у пояснювальній записці пояснюється введенням ембарго на цю продукцію з боку Росії. Що стосується цементу, то заборона стала відповіддю на зниження експорту молдовського цементу в Україну – як за рахунок нижчої ціни на українську продукцію, так і внаслідок невизнання Україною молдовських сертифікатів.

Рішення набуває чинності з дня публікації і діятиме до 31 грудня 2016 року.

Нагадаємо, що Росспоживнагляд дозволив українському виробникові солі, підприємству "Артемсіль", відновити постачання на російський ринок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції