Німеччина дасть Україні 21 мільйон євро

Німеччина виділила Україні гроші на реалізацію україно-німецьких напрямків технічного та фінансового співробітництва.

Німеччина дасть 21 мільйон євро для України на реалізацію україно-німецьких напрямків технічного та фінансового співробітництва. Такий результат підписання протоколу щодо продовження двосторонньої україно-німецької співпраці з економічного розвитку між Мінекономіки та Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку ФРН на 2010 рік.

Протокол підписали перший заступник міністра економіки України Анатолій Аркадійович Максюта і директор департаменту Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Фрідель Еггельмайер.

Протоколом передбачено виділення Німеччиною вже в поточному році 21 мільйон євро для України на реалізацію україно-німецьких напрямків технічного та фінансового співробітництва, які будуть включати, зокрема, сталий економічний розвиток, сприяння інвестиціям і підтримку малих і середніх підприємств , енергетику та енергоефективність, боротьбу з ВІЛ / СНІДом і т.п.

Нагадаємо, Німеччина займає не тільки перше місце серед країн Західної Європи за обсягами зовнішньоторговельних операцій з Україною, але також є одним з головних партнерів нашої країни в сфері технічного та фінансового співробітництва.

За останні десять років обсяги міжнародної технічної допомоги ФРН Україні склали понад 65 мільйонів доларів.

Читайте також:

Німеччина озброїть Україну старими кораблями

Німеччина попередила Україну: безвізового режиму доведеться чекати не один рік

Іноземні компанії припинили вкладати гроші в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: