Син Януковича став конкурентом Ахметова

"Всеукраїнський Банк Розвитку"  вперше став переможцем державного тендеру. Конкурентом був банк Ріната Ахметова.

КП "Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" Донецької області уклало угоду з ВАТ "Всеукраїнський Банк Розвитку" на відкриття відновлювальної кредитної лінії на загальну суму 4 млн гривень, повідомляє "Вісник державних закупівель"

Вартість річного обслуговування склала 652 тис. грн, що відповідає 16,3% річних.

Єдиним конкурентом "Всеукраїнського Банку Розвитку" в тендері був "Перший Український Міжнародний Банк" з групи Ріната Ахметова.

Нагадаємо, в травні 2011 р син президента Віктора Януковича Олександр став прямим власником 100%-го пакету акцій "Всеукраїнського банку розвитку".

Раніше Янукович-молодший володів банком опосередковано. На початок 2011 року власником 100% акцій ВБР було ТОВ "Донснабтара".

Наразі ВБР досить активно розвивається. Так, з початку поточного року цей банк вже двічі проводив збільшення статутного капіталу. У січні банк збільшив статутний капітал на 91% або на 100 млн грн - до 210 млн грн., у квітні - ще на 100 млн грн до 310 млн грн.

Національний банк України зареєстрував Всеукраїнський банк розвитку в квітні 2009 року. За даними НБУ, на початок 2011 року ВБР займав 127-е місце серед українських банків.

Читайте також:

Син Януковича потрапив до сотні найбагатших українців

Син Януковича офіційно став власником банку

Син Януковича розповів, як він заробив перший мільйон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: