Син Януковича розповів, як він заробив перший мільйон

Олександр Янукович розповів, що добився перших серйозних успіхів у великому бізнесі в період правління помаранчевої влади.

Син президента України Олександр Янукович свій перший мільйон він заробив на продажі відеоапаратури і комп'ютерів. Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Бізнес".

"Напевно, мені було б важко робити перші кроки і доводити, чого я сам по собі вартий у житті, будучи сином президента України. На щастя, шанс почати все самостійно був. До того моменту, коли Віктор Федорович обійняв солідну посаду - спочатку на рівні Донецької області, потім і країни - у мене вже був досвід підприємництва і свій невеликий капітал", - сказав президент корпорації МАКО Олександр Янукович.

Також він уточнив, що перші гроші заробив, будучи студентом на початку 1990-х. "Як багато хто робили у той час, їздив за кордон, щоб там купувати, а тут продавати. Відеоапаратуру, комп'ютери, меблі", але серйозні гроші йому принесли вкладення у будівельний бізнес, а потім і розвиток власних будівельних проектів, зокрема, зведення бізнес-центру "Столичний". Цими грошима потім наповнився Всеукраїнський банк розвитку, що належить Олександру, який "працює вже не перший рік, але привернув підвищену увагу тільки зараз", пише видання.

Олександр Янукович розповів також, що "зайнявся великим бізнесом і добився перших успіхів (поява корпорації МАКО, будівництво "Столичного") у період правління помаранчевої влади".

"Тоді я пройшов хорошу школу боротьби з бюрократією. Деякі чиновники перевіряли мій бізнес вдесятеро більше, ніж належить", - зазначив він.

Олександр Янукович зізнався, що гордиться своїм прізвищем, але як бізнесменові воно ускладнює йому життя, адже будь-яка діяльність "викликає підвищений інтерес як з боку перевіряючих органів, так і з боку громадськості".

Коментуючи інформацію, деяких ЗМІ, що приписують йому безліч фірм і майна, Олександр заявив: "Гадаю, варто розставити усі точки над і. Я - президент корпорації МАКО і власник Всеукраїнського банку розвитку. Мій бізнес абсолютно законний, багаторазово перевірений зацікавленими особами. У політику не збираюся. Якщо вірити усім домислам, розміщеним в Інтернеті, то я володію практично усім, що є в Україні; курирую усі ключові посади і живу в усіх елітних особняках країни одночасно. Небилиці про мене публікують регулярно. Спочатку вони дратували, тепер веселять. У них вже ніхто не вірить. Більше того, думаючі читачі здатні проаналізувати, кому вигідні ті або інші "розслідування".

Читайте також:

Януковичу і міністрам дозволили не декларувати доходи

Син Януковича пересів з джипа Ющенка назад на Mercedes-"кубик"

Син Януковича стане власником банку

Син Януковича розповів, як батько врятував Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: