У США представлять нову стодоларову купюру

Як повідомляють у держказначействі США, дизайн банкноти змінюється з метою випередження технологій підробки доларів і захисту національних інтересів.

Міністерство фінансів США представить у середу нову стодоларову купюру.

"Американський уряд змінює дизайн купюр, щоб попереджувати діяльність фальшивомонетників і захищати громадян. Рішення про зміну дизайну купюр різного достоїнства приймаються після ретельної оцінки вихідних від фальшивомонетників загроз, не залежно від того, чи то цифрові технології, чи використання традиційного друкованого верстата", - говориться в повідомленні Мінфіну США.

Церемонія презентації нової купюри стане першим етапом програми по навчанню населення тому, як відрізнити справжні сто доларів від підроблених.

"Стодоларова купюра - це купюра найвищої вартості, що знаходиться у вільному обігу, і вона ходить по всьому світу. Інформування населення є важливим компонентом урядової програми зміни дизайну грошей, оскільки добре інформоване населення - головний і найкращий спосіб боротьби проти підробки", - повідомляє відомство .

Інформація про нову купюру з'явиться на 25 мовах на офіційному сайті, йдеться в заяві.

Нагадаємо, сто доларів США - найбільший за номіналом федеральний резервний квиток США з 1969 року. В даний час в обігу перебувають квитки серій 1996-2003A. На лицьовій стороні зображений Бенджамін Франклін, на зворотному - Індепенденс-хол.

Читайте також:

Експерт: в Україні сконцентровано 6% світового об'єму доларової маси

НБУ попередив про фальшиві банкноти номіналом 500 гривень

Відмова НБУ від монет номіналом 1-2 копійки спричинить інфляцію

У Зімбабве вводять банкноту в 100 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: